Графік особистого прийому громадян керівництвом Краснокутської селищної ради Богодухівського району Харківської області

П. І. Б.ПосадаДні (щомісяця)Часи прийому
КАРАБУТ Ірина ОлександрівнаКраснокутський селищний головаСереда1,3

4
Особистий прийом з 10.00 до 12.00
Виїзний прийом з 13.00 до 15.00
ОВЧАРЕНКО Валентина ОлексіївнаСекретар радиЧетвер1,3

2
Особистий прийом з 10.00 до 12.00
Виїзний прийом з 13.00 до 15.00
МОЦИК Сергій ВіталійовичПерший заступник селищного головиВівторок 3

2
Особистий прийом з 10.00 до 12.00
Виїзний прийом з 13.00 до 15.00
ЗАЄЦЬ Сергій АнатолійовичЗаступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органівПонеділок 1

4
Особистий прийом з 10.00 до 12.00
Виїзний прийом з 13.00 до 15.00
ПАНЧІШНА Інна ВікторівнаКеруючий справами виконавчого комітетуП’ятниця 3Особистий прийом з 10.00 до 12.00

Графік виїзного прийому громадян керівництвом Краснокутської селищної ради Богодухівського району Харківської області

Графік проведення загальних зборів громадян за місцем реєстрації по старостинських територіях

Старостинська територіяДень проведення/числоЧас проведення
1МурафаВівторок     13 липня 2021 року16-00
2КозіївкаП’ятниця     16 липня 2021 року10-00
3КаплунівкаВівторок      20 липня 2021 року10-00
4ПархомівкаП’ятниця     23 липня 2021 року16-00
5КитченківкаВівторок      27 липня 2021 року10-00
6ЛюбівкаВівторок     03 серпня 2021 року10-00
7ОлексіївкаП’ятниця    06 серпня 2021 року10-00
8РябоконевеВівторок     10 серпня 2021 року16-00
9В’язоваП’ятниця    13 серпня 2021 року16-00
10КостянтинівкаВівторок     17 серпня 2021 року16-00
11КолонтаївП’ятниця    20 серпня 2021 року16-00
12КачалівкаЧетвер        26 серпня 2021 року10-00

Графік особистого прийому громадян керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету Краснокутської селищної ради Богодухівського району Харківської області

Назва відділуВідповідальна особаДніГодини
1Відділ комунальної власностіНачальник відділучетверз 09.00 до 12.00
2Відділ правового забезпеченняНачальник відділуп’ятницяз 09.00 до 12.00
3Сектор з питань цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботиЗавідувач секторувівторокз 09.00 до 12.00
4Сектор містобудування, архітектури та будівництваЗавідувач секторуп’ятницяз 09.00 до 12.00
5Відділ земельних відносинНачальник відділупонеділокз 09.00 до 12.00
6Відділ «Центр надання адміністративних послуг»Начальник відділу, адміністраторвівторокз 09.00 до 12.00
7Сектор державної реєстраціїЗавідувач сектору, державний реєстраторсередаз 09.00 до 12.00
8Відділ соціального захисту населенняНачальник відділучетверз 09.00 до 12.00
9Відділ стратегічного розвитку та муніципальних ініціативНачальник відділувівторокз 09.00 до 12.00
10Архівний секторЗавідувач секторусередаз 09.00 до 12.00
11Сектор у справах сім’ї, молоді та спортуЗавідувач секторупонеділокз 09.00 до 12.00
12Відділ освітиНачальник відділуп’ятницяз 09.00 до 12.00
13Відділ культури та туризмуНачальник відділувівторокз 09.00 до 12.00
14Фінансове управлінняНачальник управліннясередаз 09.00 до 12.00
15Служба у справах дітейНачальник службипонеділокз 09.00 до 12.00

Графік особистого прийому громадян старостами Краснокутської селищної ради Богодухівського району Харківської області на 2021 рік

П.І. Б.Дні неділіСелаГодини прийому
ГЕРМАНОВСЬКА Ольга Вікторівнапонеділок середа п’ятницясело В’язова, село Михайлівка, село Рандава, село Одрада, село Олійникиз 10.00 до 12.00
з 14.00 до 16.00
НІКОНОВА Лариса Миколаївнапонеділок середа п’ятницясело Качалівка, село Бузове, село Карайкозівка, село Павлюківка, село Петрівське, село Шевченково, селище Михайлівськез 10.00 до 12.00
з 14.00 до 16.00
ТИМЧЕНКО Юрій Івановичпонеділок середа п’ятницясело Китченківка, селище Бузова, село Коломацький Шлях, село Ковальчуківка, село Сергіївка, село Благодатне, село Настенківказ 10.00 до 12.00
з 14.00 до 16.00
ЗАЄЦЬ Лариса Миколаївнапонеділок середа п’ятницясело Козіївка, село Городнє, село Ходунаївка, село Прокопенкове, селище Лучки
з 10.00 до 12.00
з 14.00 до 16.00
ГОНЧАРЕНКО Леонід Михайловичпонеділок середа п’ятницясело Колонтаїв, село Капранське, село Котелевка
з 10.00 до 12.00 з 14.00 до 16.00
КОНЮШЕНКО Юрій Вікторовичпонеділок середа п’ятницясело Костянтинівка, селище Ковалівське, селище Кам’яно-Хутірське, селище Степовез 10.00 до 12.00
з 14.00 до 16.00
ШЛЯПКІН Віктор Олексійовичпонеділок середа п’ятницясело Любівка


з 10.00 до 12.00
з 14.00 до 16.00
ЛИПОВИЙ Вадим Євгеновичпонеділок середа п’ятницясело Мурафа, село Мирне, селище Володимирівка, селище Сорокове, селище Оленівське, селище Пильнянка, селище Ліснез 10.00 до 12.00
з 14.00 до 16.00
ЛУЧКОВСЬКА Лілія Анатоліївнапонеділок середа п’ятницясело Олексіївка, село Бідило, селище Водяне, селище Дублянка, селище Прогрес, село Сонцедарівка, село Княжа Долиназ 10.00 до 12.00
з 14.00 до 16.00
СІЛІН Євгеній Володимировичпонеділок середа п’ятницясело Пархомівка, село Гаркавець, селище Павлівка, селище Степовез 10.00 до 12.00
з 14.00 до 16.00
МЄДВЄДЄВА Зінаїда Олексіївнапонеділок середа п’ятницясело Рябоконево, село Березівка, село Гринів Яр, село Зубівка, село Ковалівка, село Комарівка, село Хутірянська, село Слобідказ 10.00 до 12.00
з 14.00 до 16.00
КУРИЛО Світлана Валентинівнапонеділок середа п’ятницясело Каплунівка, село Мойказ 10.00 до 12.00
з 14.00 до 16.00