Графік особистого прийому громадян керівництвом Краснокутської селищної ради Богодухівського району Харківської області

П. І. Б.ПосадаДні (щомісяця)Часи прийому
КАРАБУТ Ірина ОлександрівнаКраснокутський селищний головаСереда1,3

2,4
Особистий прийом з 10.00 до 12.00
Виїзний прийом з 13.00 до 15.00
ОВЧАРЕНКО Валентина ОлексіївнаСекретар радиЧетвер1,3

2,4
Особистий прийом з 10.00 до 12.00
Виїзний прийом з 13.00 до 15.00
МОЦИК Сергій ВіталійовичПерший заступник селищного головиВівторок1,3

2,4
Особистий прийом з 10.00 до 12.00
Виїзний прийом з 13.00 до 15.00
ЗАЄЦЬ Сергій АнатолійовичЗаступник селищного головиПонеділок1,3

2,4
Особистий прийом з 10.00 до 12.00
Виїзний прийом з 13.00 до 15.00
ПАНЧІШНА Інна ВікторівнаКеруючий справами виконавчого комітетуП’ятниця1,3Особистий прийом з 10.00 до 12.00

Графік виїзного прийому громадян керівництвом Краснокутської селищної ради Богодухівського району Харківської області

Графік особистого прийому громадян керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету Краснокутської селищної ради Богодухівського району Харківської області

Назва відділуВідповідальна особаДніГодини
1Відділ комунальної власностіНачальник відділучетверз 09.00 до 12.00
2Відділ правового забезпеченняНачальник відділуп’ятницяз 09.00 до 12.00
3Сектор з питань цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботиЗавідувач секторувівторокз 09.00 до 12.00
4Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та благоустроюНачальник відділуп’ятницяз 09.00 до 12.00
5Відділ земельних відносин та екологіїНачальник відділупонеділокз 09.00 до 12.00
6Відділ «Центр надання адміністративних послуг»Начальник відділу, адміністраторвівторокз 09.00 до 12.00
7Сектор державної реєстраціїЗавідувач сектору, державний реєстраторсередаз 09.00 до 12.00
8Відділ соціального захисту населенняНачальник відділучетверз 09.00 до 12.00
9Відділ економічного розвитку та інвестицій, підприємництва, податків та зборівНачальник відділувівторокз 09.00 до 12.00
10Архівний секторЗавідувач секторусередаз 09.00 до 12.00
11Відділ освіти, молоді та спортуНачальник відділуп’ятницяз 09.00 до 12.00
12Відділ культури та туризмуНачальник відділувівторокз 09.00 до 12.00
13Фінансове управлінняНачальник управліннясередаз 09.00 до 12.00
14Служба у справах дітейНачальник службипонеділокз 09.00 до 12.00

Графік особистого прийому громадян старостами Краснокутської селищної ради Богодухівського району Харківської області на 2021 рік

П.І. Б.Дні неділіСелаГодини прийому
ГЕРМАНОВСЬКА Ольга Вікторівнапонеділок середа п’ятницясело В’язова, село Михайлівка, село Рандава, село Одрада, село Олійникиз 10.00 до 12.00
з 14.00 до 16.00
НІКОНОВА Лариса Миколаївнапонеділок середа п’ятницясело Качалівка, село Бузове, село Карайкозівка, село Павлюківка, село Петрівське, село Шевченково, селище Михайлівськез 10.00 до 12.00
з 14.00 до 16.00
ТИМЧЕНКО Юрій Івановичпонеділок середа п’ятницясело Китченківка, селище Бузова, село Коломацький Шлях, село Ковальчуківка, село Сергіївка, село Благодатне, село Настенківказ 10.00 до 12.00
з 14.00 до 16.00
ЗАЄЦЬ Лариса Миколаївнапонеділок середа п’ятницясело Козіївка, село Городне, село Ходунаївка, село Прокопенкове, селище Лучки
з 10.00 до 12.00
з 14.00 до 16.00
ГОНЧАРЕНКО Леонід Михайловичпонеділок середа п’ятницясело Колонтаїв, село Капранське, село Котелевка
з 10.00 до 12.00 з 14.00 до 16.00
КОНЮШЕНКО Юрій Вікторовичпонеділок середа п’ятницясело Костянтинівка, селище Ковалівське, селище Кам’яно-Хутірське, селище Степовез 10.00 до 12.00
з 14.00 до 16.00
ШЛЯПКІН Віктор Олексійовичпонеділок середа п’ятницясело Любівка


з 10.00 до 12.00
з 14.00 до 16.00
ЛИПОВИЙ Вадим Євгеновичпонеділок середа п’ятницясело Мурафа, село Мирне, селище Володимирівка, селище Сорокове, селище Оленівське, селище Пильнянка, селище Ліснез 10.00 до 12.00
з 14.00 до 16.00
ЛУЧКОВСЬКА Лілія Анатоліївнапонеділок середа п’ятницясело Олексіївка, село Бідило, селище Водяне, селище Дублянка, селище Прогрес, село Сонцедарівка, село Княжа Долиназ 10.00 до 12.00
з 14.00 до 16.00
СІЛІН Євгеній Володимировичпонеділок середа п’ятницясело Пархомівка, село Гаркавець, селище Павлівка, селище Степовез 10.00 до 12.00
з 14.00 до 16.00
МЄДВЄДЄВА Зінаїда Олексіївнапонеділок середа п’ятницясело Рябоконево, село Березівка, село Гринів Яр, село Зубівка, село Ковалівка, село Комарівка, село Хутірянська, село Слобідказ 10.00 до 12.00
з 14.00 до 16.00
КУРИЛО Світлана Валентинівнапонеділок середа п’ятницясело Каплунівка, село Мойказ 10.00 до 12.00
з 14.00 до 16.00