Тривають робочі поїздки селищного голови громадою

Сьогодні, 06 серпня, Ірина КАРАБУТ зустрілася з жителями старостинської території с. Олексіївка, щоб поспілкуватися з місцевими мешканцями, вислухати їхні проблеми та напрацювати спільні шляхи їхнього вирішення.

У приміщенні колишнього сільської ради зібралося чимало селян. На початку зустрічі перед громадою звітувала староста Лілія ЛУЧКОВСЬКА, яка розповіла про свою роботу у першому півріччі 2021 року.

Звітуючи про свою діяльність, Лілія Анатоліївна подякувала за співпрацю депутатському корпусу селищної ради, ініціативним громадянам, виконавчому комітету та апарату селищної ради, а також громаді за розуміння та підтримку.

Далі слово тримала селищний голова. Ірина Олександрівна представила інформацію про проведені заходи, виконані завдання та використані кошти селищного бюджету.

Під час зборів обговорили з місцевим населенням актуальні та хвилюючі питання, зокрема: надходження коштів до бюджету селищної ради, перевезення пільгових категорій населення, ремонт доріг, очищення ставка в с. Олексіївка, проблеми підведення води до осель та встановлення лічильників на воду.

Також місцевих жителів турбували питання виплати за паї, вакцинації, ремонту сільського клубу, руйнування будинків і доріг великовантажним транспортом, вивезення сміття та транспортне сполучення с. Олексіївка з центром громади у вихідні дні.

Під час зустрічі Ірина Олександрівна підняла питання перейменування вул. Московська у с. Олексіївка на звернення однієї з громадських організацій. Було прийняте рішення винести дану пропозицію на обговорення жителів вказаної вулиці.

Крім того, прозвучала пропозиція створити Краєзнавчий музей у Краснокутську.

На завершення розмови Ірина Олександрівна подякувала усім небайдужим мешканцям старостинської території с. Олексіївка за їхні питання та за те, що не залишаються осторонь проблем громади. Бо починати потрібно з себе.

Потрібно залучати молодь. Спілкуватися. Долучатися до спільної роботи, створюючи органи самоорганізації населення. Бо тільки спільними зусиллями можна досягти результату!