Змістовний діалог з населенням громади триває

Сьогодні, 03 серпня 2021 року, до колишньої Любівської сільської ради прийшли місцеві мешканці, щоб поспілкуватися з керівництвом громади та послухати звіт старости Віктора ШЛЯПКІНА. З робочою поїздкою до селян завітали секретар ради Валентина ОВЧАРЕНКО, перший заступник селищного голови Сергій МОЦИК та керуючий справами виконавчого комітету Інна ПАНЧІШНА.

Віктор Олексійович звітував перед громадою за роботу, проведену на старостинській території в першому півріччі 2021 року. В цілому, місцеві мешканці висловили задоволення роботою свого старости.

Під час зустрічі представники селищної ради обговорили з громадою основні проблемні питання. Зокрема, люди скаржилися на транспортне сполучення з центром громади та навколишніми селами, якість інтернету, освітлення віддалених від центра вулиць, невідповідність переданих показників лічильників наявним у платіжках. Також піднімалися питання оплати за транспортування газу та отримання матеріальної допомоги на лікування.

В цілому, спілкування пройшло в дружній, затишній атмосфері. Дякуємо жителям Любівської старостинської території за конструктивний діалог!