Тетяна БІЛОВОЛ відвідала Краснокутську громаду

27 липня 2021 року заступниця голови Харківської обласної ради Тетяна БІЛОВОЛ завітала до Краснокутської громади. В рамках робочого візиту Тетяна Володимирівна разом з першим заступником селищного голови Сергієм МОЦИКОМ, заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Сергієм ЗАЙЦЕМ, начальником відділу освіти, молоді та спорту Тетяною КРАЛЕЮ відвідала Пархомівський ліцей, в якому наразі завершується реконструкція. В навчальному закладі замінені основні комунікації, проведені енергоощадні заходи, класи оснащені новими меблями й обладнанням. Оновлена школа готова на початку навчального року приймати учнів.

Також Тетяна БІЛОВОЛ ознайомилася з ходом ремонтних робіт у Краснокутському ліцеї. Директор ліцею Наталія МОМОТ провела екскурсію навчальним закладом, показала позитивні зрушення та наголосила на проблемних питаннях. Зокрема у закладі реконструюються сходи, здійснюються косметичні ремонти, замінена частина плитки на підлозі, пофарбовані стіни, придбано новий посуд для їдальні. Потребує реконструкції дах, проте дане питання буде вирішене найближчим часом.

Окрім того, заступниця голови Харківської обласної ради приділила увагу і Краснокутському закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 2. Під час розмови з директором дитсадка Лілією ТЕРТИЩЕВОЇ були підняті питання відсутності в закладі музичної зали, аварійного стану їдальні та пральні, які потребують ремонту. Дане питання взяте на контроль.

На завершення візиту до Краснокутської громади, Тетяна БІЛОВОЛ зустрілася з колективами закладів охорони здоров’я: КНП «Краснокутська центральна районна лікарня» Краснокутської селищної ради та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Краснокутської селищної ради. Разом з медиками обговорили особливості кампанії по вакцинації від COVID -19 та наголосили на необхідності активізації роботи по її проведенню, зокрема, здійсненню роз’яснювальної роботи серед населення. Також розглянули можливості збільшити доходи лікарні, надаючи послуги по вакцинації мобільними бригадами на виїзді.

Під час відкритого діалогу медики мали змогу поставити хвилюючі питання та отримати на них відповіді.