22 серпня 2021 року в парку РТП (СХТ) відбудеться гастрономічний фестиваль-конкурс «На борщ!». Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у фестивалі

До участі у фестивалі запрошуються мешканці старостинських територій, працівники закладів культури і освіти Краснокутської територіальної громади, апарат селищної ради, фермерські господарства, працівники установ та організацій громади, бажаючі з інших сусідніх територіальних громад, учасники клубних формувань, родини та окремі жителі громади.

Участь у Фестивалі безкоштовна.

Команди – учасниці Фестивалю для приготування борщу можуть використовувати будь-який рецепт. Використання кількості інгредієнтів не обмежується. Застосована рецептура за бажанням команди може рекламуватися, а може не розголошуватися.

У Фестивалі можуть брати участь всі бажаючі, які   надали заявки до Оргкомітету та отримали згоду на участь.

Оргкомітет залишає за собою право визначати склад команд , у тому числі пропонувати  злиття учасників  потенційних команд, які надали заявки на участь,  у об’єднану команду підприємств, організацій, приватних осіб.

Заявку для участі необхідно подати до 08 серпня 2021 року(включно) в електронному вигляді на e-mail: kult_krkut@ukr.net або безпосередньо у відділ культури та туризму Краснокутської селищної ради.

Контактна особа: головний спеціаліст відділу культури та туризму  ЮХНО Інна Вікторівна ((05756)  3-09-62).

Забезпечення водою,  посудом та складовими страви  для приготування борщу, ємністю не менше 8-10 літрів, пристосування для установки ємності на багатті (мангал), «компліментами» до борщу (хліб, сметана, спеції , соуси тощо), кухонним знаряддям, посудом та іншими предметами  для сервірування столу та подачі страви,  дровами,  спецодягом та засобами індивідуального захисту (рукавички, маски, нарукавники, миючі та дезінфікуючі засоби, рушники, тощо), а також костюмами для творчих учасників команд здійснюється командою-учасницею Фестивалю  самостійно.

Учасники команди несуть відповідальність за дотримання норм охорони праці та пожежної безпеки.

Більш детально з умовами проведення конкурсу можна ознайомитися за посиланням:
https://krkut.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/%D0%A0%D0%9F-157.pdf