У Пархомівці відбулися загальні збори громадян

Живе спілкування з людьми є невід’ємною складовою в роботі Краснокутської селищної ради. Саме тому Краснокутський селищний голова Ірина КАРАБУТ, перший заступник селищного голови Сергій МОЦИК, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Сергій ЗАЄЦЬ та працівники апарату селищної ради продовжують робочі поїздки громадою.

Так сьогодні, 23 липня 2021 року, загальні збори громадян відбулися у Пархомівці. До сільського будинку культури прийшли місцеві мешканці, щоб поговорити з керівництвом громади про наболіле.

Серед основних проблем, озвучених селянами, були: поводження з твердими побутовими відходами, збереження багаторічних насаджень, санітарний стан прибудинкових територій, функціонування Пархомівського закладу дошкільної освіти, отримання земельних ділянок для особистого селянського господарства учасниками АТО, отримання в оренду невитребуваних земельних часток (паїв) – пасовищ.

Також учасники зустрічі заслухати звіт старости Євгенія СІЛІНА про роботу, проведену у І півріччі 2021 року на ввіреній йому старостинській території.

Жителі Пархомівки висловили побажання проводити такі зібрання і в подальшому, адже вони є стимулом для співпраці органу місцевого самоврядування та мешканців громади і дають мотивацію для вирішення нагальних проблем.