Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини Краснокутської селищної ради

22 липня 2021 року перший заступник Краснокутського селищного голови Сергій МОЦИК провів засідання комісії з питань захисту прав дитини. В засіданні взяли участь представники служби у справах дітей селищної ради, юридичного відділу, відділу освіти, молоді та спорту, Краснокутського центру соціальних служб, відділу соціального захисту населення, а також представники КНП «Краснокутська центральна районна лікарня» та сектору поліцейської діяльності № 2 Богодухівського районного відділу поліції.

В ході комісії розглянуто ряд питань, а саме: про надання висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав відносно малолітньої дитини, про надання дозволу на дарування житлового приміщення малолітній дитині та ряд інших питань.

Із заявами громадян ознайомила начальник служби у справах дітей селищної ради Людмила Пономаренко, яка наголосила на необхідності глибокого вивчення питань та прийняття об’єктивних рішень, що стосуються забезпечення захисту прав дітей. З питань порядку денного були заслухані як заявники, так і члени комісії, які брали активну участь в обговоренні та вносили свої пропозиції до відповідних рішень.