ВІДБУЛИСЯ ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ГРОМАДЯН КОЗІЇВСЬКОЇ СТАРОСТИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІЇ

Сьогодні, 16 липня 2021 року, Краснокутський селищний голова Ірина КАРАБУТ спільно з секретарем ради Валентиною ОВЧАРЕНКО, першим заступником голови Сергієм МОЦИКОМ, керуючим справами виконавчого комітету Інною ПАНЧІШНОЮ, начальником відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, транспорту та екології Тетяною КУЗУБ, начальником відділу освіти, молоді та спорту Тетяною КРАЛЕЮ, начальником відділу земельних відносин Іриною БОРЯК провели зустріч із мешканцями села Козіївка.

Під час зборів обговорили з місцевим населенням актуальні та хвилюючі питання, зокрема, проблеми ремонту доріг, благоустрою, газопостачання та бюджетні питання. Селищний голова мала змогу безпосередньо поспілкуватися з мешканцями, почути їхні хвилювання та турботи. Зі свого боку Ірина Олександрівна підкреслила, що завжди бере активну участь у житті села і сказала, що і надалі буде сприяти забезпеченню добробуту та благоустрою селян.

Також на відкритій зустрічі із жителями Козіївської старостинської території Лариса ЗАЄЦЬ проінформувала присутніх про свою роботу за пів року на посаді старости.

Наприкінці доповіді Лариса Миколаївна подякувала селищному голові, керівникам підприємств, жителям старостинської території, всім, хто підтримує, хто дає поради, хто допомагає і словом, і ділом, тим, хто не просто критикує, а вносить пропозиції по покращенню життя громади.