Регіональний онлайн-форум для аграріїв – «Органічна Україна 2021»

Під патронатом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 05 серпня 2021 року о 10.00 відбудеться Регіональний онлайн-форум «Органічна Україна 2021» з питань органічного виробництва в Харківській області.

Організатори форуму – Громадська спілка виробників органічних сертифікованих продуктів «Органічна Україна».

Під час форуму будуть висвітлені питання щодо стану органічного виробництва у Харківській області, законодавчого регулювання цієї сфери, державної та регіональної підтримки у 2021 році. Крім того, розглядатимуться основні аспекти сертифікації органічного виробництва, а також особливості експорту органічної продукції.

Регіональний форум буде проведено онлайн з використанням платформи Zoom/

Даний захід проводиться за підтримки Швейцарії у рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

У подальшому, у додатку Viber буде створено групу, за 10-15 хвилин до початку у вищезазначену групу буде відправлене посилання для підключення до Zoom