Відбулося засідання чергової сесії Краснокутської селищної ради

Сьогодні, 14 липня 2021 року, під головуванням селищного голови Ірини КАРАБУТ відбулося засідання чергової Х сесії Краснокутської селищної ради VIIІ скликання.

На пленарне засідання прибули та зареєструвалися 19 депутатів. У роботі сесії також взяли участь начальники управлінь та відділів апарату селищної ради, старости старостинських територій. Всі питання порядку денного розглянуті та прийняті відповідні рішення.

Зокрема, депутати розглянули питання «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Краснокутської селищної територіальної громади на 2021 рік, затвердженої рішенням Краснокутської селищної ради від 22 грудня 2020 року № 63-VIII (зі змінами)», «Про внесення змін до рішення Краснокутської селищної ради від 22.12.2020 № 65-VIII «Про бюджет Краснокутської селищної територіальної громади на 2021 рік» (зі змінами) та додатків до нього», затверджено Порядок призначення та звільнення з посади керівників комунальних підприємств, організацій, установ, закладів, що належать до комунальної власності Краснокутської селищної ради, затверджено туристичний бренд Краснокутської селищної територіальної громади та список проєктів – переможців громадського бюджету у 2021 році, земельні питання та ряд інших життєво важливих питань.

Підбиваючи підсумки роботи сесії, керівник громади Ірина КАРАБУТ подякувала депутатам за роботу та побажала всім присутнім міцного здоров’я.