ВІДБУЛИСЯ ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ГРОМАДЯН МУРАФСЬКОЇ СТАРОСТИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІЇ

Учора, 14 липня 2021 року в у с. Мурафа відбулися загальні збори громадян.

В заході взяли участь працівники апарату селищної ради: Краснокутський селищний голова Ірина КАРАБУТ, перший заступник селищного голови Сергій МОЦИК, заступник голови з питань діяльності виконавчих органів Сергій ЗАЄЦЬ, керуючий справами виконавчого комітету Інна ПАНЧІШНА, начальник відділу освіти Тетяна КРАЛЯ, адміністратор відділу «Центр надання адміністративних послуг» Альона ОЛЕКСЮК, староста території Вадим ЛИПОВИЙ та жителі Мурафської старостинської території.

Основна увага місцевих мешканців була акцентована на питаннях збирання та вивезення твердих побутових відходів, вуличного освітлення, земельних питаннях.

На зборах була представлена інформація про проведені заходи, виконані завдання, їхні результати, використані кошти селищного бюджету та звіт про роботу у І півріччі старости Мурафської старостинської території Вадима ЛИПОВОГО.

Звітуючи про свою діяльність, Вадим Євгенович подякував за співпрацю депутатському корпусу селищної ради, ініціативним громадянам, виконавчому комітету та апарату селищної ради, а також громаді за розуміння та підтримку.