У Краснокутську відбулися чергові курси підвищення кваліфікації для прийомних батьків та батьків-вихователів

З 05 липня 2021 року на базі Комунального закладу «Краснокутський центр соціальних служб» Краснокутської селищної ради відбулися курси підвищення кваліфікації за Програмою навчання для прийомних батьків та батьків-вихователів з метою підвищення їх виховного потенціалу, який організували  та провели представники Харківського обласного центру соціальних служб. Навчальна програма планувалася з урахуванням питань та пропозицій прийомних батьків та батьків-вихователів за результатами узагальнення заповнених ними анкет.

У перший день заняття до навчання були залучені методисти вищої категорії Харківського обласного центру соціальних служб Ірина МАШТАЛЬ та Оксана РАДІЧ, психолог вищої категорії Наталія НЕСТЕРЦОВА, психолог І категорії Наталія ВОЙТОВИЧ та начальник відділу служби у справах дітей Харківської обласної державної адміністрації Марина БАРКОВА.

Присутніх на заході привітала Краснокутський селищний голова Ірина КАРАБУТ, яка зі словами вдячності звернулася до гостей і прийомних батьків та батьків-вихователів.

В ході подальших занять були запрошені головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Краснокутської селищної ради Валентина ДМИТРЮК та заступник начальника відділу обслуговування громадян № 3 «Сервісний центр» управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області Олена ДОВГА, які проінформували прийомних батьків та батьків-вихователів з питань оздоровлення дітей та пенсійного забезпечення дорослих.

Під час занять також було обговорено ряд питань стосовно пільг, які передбачені законодавством для прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, функціонування сімейних форм виховання в громадах, підліткової особливості дітей, взяття на квартирний облік дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, їх підготовки до самостійного життя тощо.