Банківську картку тепер можна буде поповнити у відділенні «Укрпошти»

Національний оператор «Укрпошта» запустив у понад 3 тисячі своїх автоматизованих відділеннях послугу поповнення банківської картки платіжних систем Visa і Mastercard від будь-якого українського банку.

«Укрпошта» запустила у своїх відділеннях послугу поповнення банківської картки. У понад 3000 автоматизованих відділеннях «Укрпошти», обладнаних платіжними терміналами, тепер можна поповнити картку будь-якого українського банку платіжних систем VISA і Mastercard», — сказано в повідомленні.

Зазначається, що за одну операцію можна зарахувати на картку суму від 50 до 4999 грн.

Згідно з повідомленням, комісія за послугу становить 1,5% від суми поповнення, але не менше 10 грн.

Поповнити готівкою можна картку з будь-якою технологією — безконтактну, з чіпом або магнітною стрічкою.

«Для отримання послуги клієнту необхідно назвати оператору поштового відділення суму поповнення, мати при собі відповідну кількість готівки з урахуванням комісії, а також банківську картку, яку потрібно поповнити», — сказано в повідомленні.

Якщо карта відсутня, клієнт може здійснити операцію, вказавши оператору 16-значний номер банківської картки для поповнення.

Національний поштовий оператор має 5 тисяч власних POS-терміналів для прийому платіжних карток у найбільш завантажених поштових відділеннях в обласних центрах і населених пунктах, де проживає понад 2 тисяч жителів.