Відбулася дев’ята позачергова сесія восьмого скликання Краснокутської селищної ради

Сьогодні, 25 червня 2021 року, відбулося засідання IX позачергової сесії VIIІ скликання в великій актові залі під головуванням секретаря Краснокутської селищної ради Валентини Овчаренко.

У роботі сесії взяли участь депутати селищної ради, начальники управлінь та відділів апарату селищної ради, старости.

На голосування виносились такі питання: «Про затвердження порядку денного IX позачергової сесії Краснокутської селищної ради », «Про внесення змін до рішення Краснокутської селищної ради від 22.12.2020 № 65-VIII «Про бюджет Краснокутської селищної територіальної громади на 2021 рік» (зі змінами) та додатків до нього», «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Краснокутської селищної територіальної громади на 2021 рік, затвердженої рішенням Краснокутської селищної ради від 22 грудня 2020 року № 63-VIII (зі змінами)».

Також, було прийнято внести зміни до порядку денного та винести на розгляд сесії питання «Про надання матеріальної допомоги».

Прийнятті рішення засідання позачергової дев’ятої сесії Краснокутської селищної ради восьмого скликання будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Краснокутської селищної ради для ознайомлення.