22 червня 2021 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

22 червня 2021 року під головуванням Краснокутського селищного голови Ірини КАРАБУТ та першого заступника голови Сергія МОЦИКА відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядок денний було винесено 10 питань, що стосувалися соціально-правового захисту дітей. Основним було визначення способу участі батька у вихованні дитини, надання висновків доцільності позбавлення батьківських прав батьків, надання дозволу на оформлення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на ім’я неповнолітньої дитини, питання щодо надання дозволу на дарування житлового будинку та земельних ділянок під ним, де зареєстрована та проживає малолітня дитина тощо.

В ході розгляду питань до уваги взято участь батьків у долі та вихованні дітей, їх виховний потенціал та ставлення до виконання батьківських обов`язків, забезпечення належного догляду за дітьми, створення належних умов проживання, відносини в родинах, потреби дітей.
Усі питання, що виносились на порядок денний, ретельно вивчені членами комісії. За результатами були прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.