БЕРІТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ ЕНЕРГОДІМ

Стан будинку, його загальне майно в Ваших руках і залежить тільки від Вас і Ваших сусідів – власників житлових і нежитлових приміщень.     

Якщо Ви бажаєте жити в добре відремонтованому будинку, чистому, затишному, безпечному і привабливому для проживання будинку, СТВОРЮЙТЕ ОСББ і приймайте активну участь у його справах!

Програма ЕНЕРГОДІМ

«ЕНЕРГОДІМ» — це програма часткового відшкодування витрат на заходи з енергоефективності в багатоквартирних будинках.

Програма затверджена Наглядовою радою Фонду 16 серпня 2019 року (в редакції від 30 вересня 2020 року) та діє до 31 грудня 2023 року на всій території України, окрім тимчасово окупованих територій.

Програма розроблена відповідно до Закону України «Про Фонд енергоефективності» №2095-VIII від 08 червня 2017 року та визначає умови та порядок надання державною установою «Фонд енергоефективності» Грантів Бенефіціарам для часткового відшкодування Прийнятних витрат, пов’язаних із здійсненням Заходів з енергоефективності.

ЩО ПОТРІБНО ПАМ’ЯТАТИ ПРО ПРОГРАМУ?

  1. Фонд виплачує гранти на все – енергоаудит, ПКД, авт. та тех.нагляд, будівельно-монтажні роботи.
  2. У Програмі можуть приймати участь усі ОСББ.
  3. Для отримання гранту від Фонду НЕ ПОТРІБНО сплачувати 100% вартості від послуг та робіт (окрім першого енергоаудиту).
  4. Термін реалізації проекту складає 2+1 роки.
  5. Розмір власного внеску ОСББ обмежений для пакету «А» – 40%, для «Б»-20%.
  6. Кредит НЕ Є ВИМОГОЮ
  7. Громади мають багато можливостей для підтримки ОСББ: місцеві програми по спіфінансуванню/компенсації тіла кредиту та відсоткової ставки, револьверні фонди.

ТІЛЬКИ ОБ’ЄДНАВШИСЬ, ВИ ЗМОЖЕТЕ ЗБЕРЕГТИ ВАШ ДІМ, І ВАМ БУДЕ, ЩО ПЕРЕДАТИ ВАШИМ ДІТЯМ І ОНУКАМ!