У Краснокутську відзначили кращих медпрацівників

Щорічно у третю неділю червня відзначають своє професійне свято медичні працівники. Його святкують не тільки лікарі і медсестри, але й всі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до рятування людського життя.

Сьогодні, 18 червня, напередодні свята, у КНП «Краснокутська ЦРЛ» Краснокутської селищної ради відбулися урочисті заходи до Дня медичного працівника.

З нагоди професійного свята працівників сфери охорони здоров’я Краснокутської селищної ради привітали заступник голови Харківської обласної ради, депутат Харківської обласної ради Тетяна БІЛОВОЛ та Краснокутський селищний голова Ірина КАРАБУТ.

Вони подякували медикам Краснокутщини за їхню працю, особливо в умовах боротьби з коронавірусом, побажали процвітання, миру і добра, висловили всім працівникам медичної галузі КраснокутськоЇ громади безмежну вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров’я і радість, побажали всім міцного здоров’я на довгі роки, родинного тепла і затишку, творчої наснаги та нових успіхів у благородній справі.

За віддану працю, сумління та щире серце, за те, що внесли вагомий внесок в розвиток медицини краю, посадовці привітали та нагородили грамотами Харківської обласної ради та грамотами Краснокутської селищної ради кращих медпрацівників.