Краснокутська районна філія Харківського ОЦЗ інформує

22-23 червня 2021 року у Харківському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ відбудеться навчальний семінар для жінок, які мають бажання відкрити власний бізнес в легкій промисловості. Цільова аудиторія – жінки, що належать до вразливих категорій населення, в тому числі ВПО, жінки з інвалідністю та інші групи.

 Під час навчання будуть розглянуті такі питання:

 – порядок державної реєстрації фізичної особи – підприємця, вибір системи оподаткування, основи обліку;

– порядок ціноутворення в галузі легкої промисловості, формування вартості товарів та послуг, основні маркетингові інструменти, принципи кооперації мікровиробників легкої промисловості.

За результатами проведеного навчання високомотивованим учасницям буде забезпечено підтримку у реєстрації їх власної справи, допомогу у створенні бізнес плану, підтримку у побудові механізмів продажів вироблених товарів. В подальшому учасниці отримають можливість подальшого (поглибленого) навчання з бізнес процесів, юридичної та бухгалтерської допомоги у форматі хелпдеск, можливість безоплатного користування швейною технікою, приєднання до кооперативу, а також участі у програмі пільгового кредитування (за потребою) та програмах просування на українських та міжнародних ринках.

Участь у заході є безкоштовною, організатори забезпечують роздатковими (навчальними) матеріалами, харчуванням (обід та кава паузи). Для осіб, що проживають не в місті Харкові, можливе розміщення в готелі та компенсація вартості проїзду до міста Харкова (громадський транспорт) та в зворотному напрямку.

За більш детальною інформацією звертайтеся до Краснокутської районної філії Харківського ОЦЗ за ☎тел.: (05756) 3-13-35, (05756) 3-20-76.