Про проведення моніторингових перевірок суб’єктів господарювання, щодо дотримання протиепідемічних та профілактичних заходів на період карантину

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (зі змінами від 22.03.2021 № 230),  протоколу позачергового засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС від 06.05.2021 № 10 «Щодо поточної епідемічної ситуації на території Краснокутської селищної територіальної громади», за період з 01.01. по 10.06.2021 проведено 457 спільних моніторингових перевірок  суб’єктів господарювання  щодо дотримання  протиепідемічних та профілактичних заходів на  об’єктах торгівлі продовольчими та непровольчими товарами, закладах дошкільної освіти, закладах загальної освіти,  закладах громадського харчування, громадського транспорту, аптек ,ПХО Краснокутський ринок та інших за участю працівників Краснокутського управління Головного управління Держпродспоживслужби  в Харківській області та територіального СПД № 2 Богодухівського РВНГУ НП в Харківській області. По результатам перевірок виявлено 33 порушень  вимог карантинних заходів. Суб’єктам господарювання направлено 32  приписи (пропозицій) та винесено 10 постанов про накладення штрафу . Органам  місцевого самоврядування направлена 21  інформація щодо виявлених порушень.

Під час проведення моніторингових візитів зверталася увага на забезпечення  персоналу закладів засобами індивідуального захисту, наявність безконтактного термометру для проведення вимірювання температури тіла, як персоналу так і у відвідувачів, проведення дезінфекційних заходів, регулювання кількості осіб в торгівельних залах, наявність відміток у прикасовій зоні, дотримання індивідуальної дистанції між відвідувачами. Були надані роз’яснення щодо правил реалізації продуктів харчування, які не мають виробничої упаковки та не можуть бути оброблені дезінфікуючими засобами.       

Також була проведена роз’яснювальна робота з персоналом щодо індивідуальних заходів профілактики та реагування у випадках виявлення симптомів серед працівників. Серед населення району розповсюджувались листівки щодо профілактики COVID-19.

За інформацією :                 

Краснокутського управлінн Головного

управління Держпродспоживслужби

в Харківській області вул. Миру, 247, смт.

Краснокутськ  тел. 057-56-3-09-82