АЛГОРИТМ ДІЙ посадової особи та персоналу підприємств, установ та організацій при отриманні інформації про вчинення (загрозу вчинення) діяння з ознаками терористичного акту

1. Посадова особа та персонал підприємства, організації, установи, військової частини при отриманні інформації про вчинення (загрозу вчинення) діяння з ознаками терористичного акту негайно доповідає своєму керівництву і через нього (а за відсутністю — через чергового установи або особисто) повідомляє органи Управління НП України (тел.: 102), Управління СБ України в Харківській області (тел.: 700-16-61, 700-34-50), органи виконавчої влади (Краснокутську селищну раду 3-23-53, Богодухівську райдержадміністрацію 3-22-45).

2. Отримавши (або отримуючи) повідомлення про теракт, черговий органу місцевої влади, підприємства або посадова особа, яка приймає таке повідомлення від громадян (і потім повідомляє органи НП — СБ України), повинні намагатись по можливості уточнити і мати наступні дані (відповідно передавати їх в органи НП — СБ України):

— джерело отримання інформації;

— час і точне місце події (адреса);

— характер діяння (вибух, погроза вибуху, захоплення заручників чи ін.);

— об’єкт посягання;

— кількість заручників, наявність потерпілих, місце перебування;

— кількість терористів їх вимоги, озброєння, прикмети чи усі повні дані;

— обстановка, що склалась на останній час на об’єкті посягання;

— заходи, які вжиті адміністрацією або присутніми з реагування на подію.

Прим. Відсутність повних даних не звільняє особу від термінової доповіді.

Записує час і прізвище особи того чи іншого орану, яка прийняла повідомлення.