Запрошуємо на виставку AGROSHOW Ukraine, в рамках якого вся Україна вперше відзначить Всеукраїнський День Фермера

З 16 по 18 червня 2021 року в м. Черкаси на території аеропорту (адреса: КП «Черкаський аеропорт», вул. Смілянська, 168) відбудеться масштабна виставка-фестиваль — AGROSHOW Ukraine, в рамках якого вся Україна вперше відзначить Всеукраїнський День Фермера.

В рамках святкування Всеукраїнського Дня Фермера буде проводиться нагородження керівників фермерських господарств. Привітати аграріїв з’їдуться провідні компанії, а організатори готують насичену програму свята.

Понад 300 учасників презентують все, що потрібно аграрію, новинки та найпопулярніші моделі техніки. Для ґрунтообробної техніки будуть обладнані демонстраційні полігони. Окрема локація — «Фестиваль інновацій», де 40 учасників представлять рішення для точного землеробства, управління господарством, пристрої та агро стартапи. Деякі пристрої будуть представлені в Україні ексклюзивно на AGROSHOW.

Передбачається масштабна, розважальна програма до святкування Всеукраїнського Дня Фермера.

Вхід на виставку вільний за умови попередньої реєстрації. Ознайомитися з режимом роботи виставки, програмою або зареєструватися можна на сайті .

agroshow.com.ua.