На Краснокутщині відзначили День захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань.

З нагоди відзначення Дня захисту дітей сьогодні, 01 червня, в Краснокутському будинку культури відбувся святковий концерт для маленьких мешканців Краснокутської селищної ради та її батьків. І хоча погода за вікном мало нагадувала літню, проте в залі панувала неймовірно тепла атмосфера пустощів, веселощів і безхмарного дитинства.

З привітальними словами та побажаннями веселого літнього дозвілля до дітей і гостей свята звернулися Краснокутський селищний голова Ірина КАРАБУТ, начальник відділу культури та туризму Вікторія В’ЮННИК й начальник відділу освіти, молоді та спорту Тетяна КРАЛЯ.

Грамотами відділу культури та туризму і солодкими подарунками  нагороджені кращі юні вокалісти, танцюристи, музиканти та майстри розмовного жанру.

Церемонія нагородження чергувалася з концертною програмою. Талановиті юні зірочки дарували гостям свята запальні таці, душевні пісні та неймовірні емоції. А цікаві конкурси й подарунки від ведучої не залишили байдужою жодної дитини в залі.

Дякуємо усім учасникам концертної програми та організаторам свята за можливість потрапити у справжній світ безтурботного дитинства!