ВІТАННЯ КРАСНОКУТСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА!

Шановні школярі, учителі, батьки, випускники!

В нашому житті є кілька подій, що назавжди закарбовуються в пам’яті, серед них – свято Останнього дзвоника.

Цей рік був нелегкий, але всі разом ми впоралися з поставленим завданням – продовжували займатися за навчальною системою освіти дистанційно.

Хочу подякувати вчителям за грамотну організацію онлайн-навчання, за натхненну творчу працю. Дітям – за те, що не лінилися, а на відстані пізнавали нові теми уроків. Окремі слова вдячності висловлюю батькам за терпіння, щоденну співпрацю з наставниками ваших дітей.

Для учнів молодших та середніх класів свято Останнього дзвоника знаменується початком улюблених канікул. Прийшла пора добре відпочити, набратися духовних і фізичних сил після учбового року. Нехай для всіх вас літній відпочинок буде радісним, безтурботним і цікавим, сповненим яскравих вражень і мандрівок.

Для випускників передзвін шкільного дзвоника не лише стає символом прощання з дитинством, а й відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості. Попереду у вас нові досягнення та життя, у якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки й відповідати за прийняті рішення.

Миру вам, дорогі мої мешканці Краснокутської селищної територіальної громади, добра, здоров’я і злагоди; щасливих миттєвостей і здійснення заповітних мрій!

З повагою Краснокутський селищний голова Ірина КАРАБУТ