22 травня святкували День села в Мурафі

У суботу, 22 травня 2021 року, у Мурафському сільському Будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди Дня села. Від імені Краснокутського селищного голови Ірини КАРАБУТ місцевих мешканців та гостей свята привітали зі сцени перший заступник голови Краснокутської селищної ради Сергій МОЦИК та начальник відділу культури і туризму Краснокутської селищної ради Вікторія В’ЮННИК.

«Відзначення Дня села символізує любов до рідного краю, до його колишніх і нинішніх героїв, його історії та культури. Впевнено можу сказати, що найбільшим багатством є ви, його жителі – щирі, привітні та гостинні люди. Робіть добрі вчинки, допомагайте один одному. І куди б не закинула вас доля, не забувайте про своє коріння», — зазначив Сергій Віталійович та вручив старості старостинської території Вадиму ЛИПОВОМУ бензопилку STIHL.

Свято пройшло в затишній та теплій атмосфері, а учасники художньої самодіяльності своїми виступами подарували присутнім чудовий настрій.

Затамувавши подих, глядачі насолоджувалися чудовими вокальними й танцювальними номерами, щедро нагороджуючи кожного з артистів оплесками. З гарним настроєм залишали сільський Будинок культури після концерту жителі Мурафи, дякуючи артистам та організаторам.