Шановні мешканці Краснокутської селищної територіальної громади!

На сьогодні в Краснокутській селищній територіальній громаді проблема смітників – одна з найважливіших і найактуальніших серед проблем забруднення навколишнього середовища.

У кожному помешканні утворюється величезна кількість сміття, що призводить до забруднення навколишнього середовища та є небезпечним для нашого з вами здоров’я. Кожного дня ми змушені стикатися з відходами.

Стаття 15 Закону «Про відходи» зобов’язує громадян України дотримуватись законодавчих вимог, оплачувати діяльність підприємств, що займаються ліквідацією відходів, виконувати інші обов’язки щодо запобігання забрудненню навколишнього природного середовища відходами.

Власникам, наймачам, користувачам або орендарям джерел утворення побутових відходів, рекомендується укладати договори з Виробничим управлінням житлово-комунального господарства, яке здійснює вивезення побутових відходів до комунального підприємства «Господар» Богодухівської районної ради, яке займається обробленням та видаленням безпечних відходів. 

Договір про надання послуг з вивезення твердих побутових відходів повинні укладати всі громадяни і в цьому питанні немає ніяких винятків! Порушення вимог щодо поводження з відходами є підставою для притягнення особи до адміністративної відповідальності відповідно до чинного законодавства України!

Відповідно до порядку надання пільг та субсидій на оплату послуг з поводження з побутовими відходами Управління соціального захисту населення Богодухівської районної державної адміністрації Харківської області здійснює відшкодування коштів на оплату послуг з вивезення твердих побутових відходів тим особам, які отримують пільги та субсидії на оплату житлово-комунальних послуг та уклали договори про надання послуг з вивезення твердих побутових відходів.

Договір укладається з Виробничим управлінням житлово-комунального господарства, яке знаходиться за адресою: смт Краснокутськ, вул. Єдності, 12, тел. (05756) 3-14-91,  дні прийому: понеділок-четвер (з 8.00 до 17.00 годин), п’ятниця (з 8.00 до 16.00 годин), обідня перерва (з 12.00 до 13.00 годин).