Відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Краснокутської селищної ради Богодухівського району Харківської області

05 травня 2021 року під головуванням Краснокутського селищного голови Ірини КАРАБУТ відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Краснокутської селищної ради Богодухівського району з порядком денним.

Як зазначено на комісії, на території Краснокутської селищної територіальної громади ситуація з COVID-19 залишається напруженою. За останній тиждень захворюваність різко зросла.

На зростання захворюваності вплинуло недотримання населенням вимог адаптивного карантину (масковий режим, соціальне дистанціювання, тощо), збільшення міграційних процесів, що сприяло значному розповсюдженню збудника хвороби.

Враховуючи теперішній стан захворювання на коронавірусну інфекцію, та рішення регіональної комісії з питань техногенного екологічної безпеки надзвичайних ситуацій Харківської області від 30 квітня 2021 року № 10, місцева комісія вирішила обмежувальні протиепідемічні заходи установлені «червоним» рівнем епідемічної небезпеки залишити без змін та продовжити карантин на території Краснокутської селищної територіальної громади Богодухівського району Харківської області з 30 квітня 2021 року до 30 червня 2021 року.