Відбулося чергове засідання КТЕБ

23 квітня 2021 року під головуванням першого заступника Краснокутського селищного голови Сергія МОЦИКА відбулося чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Краснокутської селищної ради Богодухівського району з порядком денним.

Як зазначалося на комісії, на території Краснокутської селищної територіальної громади ситуація з COVID-19 залишається напруженою. За останній тиждень захворюваність різко зросла.

На зростання захворюваності вплинуло недотримання населенням вимог адаптивного карантину (масковий режим, соціальне дистанціювання, тощо), збільшення міграційних процесів, що сприяло значному розповсюдженню збудника хвороби.

Враховуючи теперішній стан захворювання на коронавірусну інфекцію, та за результатами доповідей, з урахуванням обговорення, місцева комісія вирішила обмежувальні протиепідемічні заходи установлені «червоним» рівнем епідемічної небезпеки залишити без змін.

Також були розглянуті наступні питання порядку денного:

— Про вжиття попереджувальних заходів з недопущення виникнення пожеж на відкритих територіях, а також на територіях сміттєзвалищ, Краснокутської селищної територіальної громади;

— Про забезпечення пожежної безпеки об’єктів (будинків) з надання паліативної та хоспісної допомоги (людям похилого віку, особам з інвалідністю та алко- наркозалежним особам);

— Затвердження переліків населених пунктів, котеджних містечок, дачних і садових товариств та об’єктів розміщених у лісових масивах на території Краснокутської селищної територіальної громади.