Відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Краснокутської селищної ради Богодухівського району Харківської області

16 квітня 2021 року під головуванням першого заступника Краснокутського селищного голови Сергія МОЦИКА відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Краснокутської селищної ради Богодухівського району з порядком денним.

Як зазначено на комісії, на території Краснокутської селищної територіальної громади ситуація з COVID-19 залишається напруженою. За останній тиждень захворюваність зросла.

На зростання захворюваності вплинуло недотримання населенням вимог адаптивного карантину (масковий режим, соціальне дистанціювання, тощо), збільшення міграційних процесів, що сприяло значному розповсюдженню збудника хвороби.

Враховуючи теперішній стан захворювання на коронавірусну інфекцію та за результатами доповідей з урахуванням обговорення, місцева комісія вирішила додатково до раніше прийнятих рішень:

– забезпечити дистанційне навчання (з метою самоізоляції) для учнів 1 – 11-х класів Пархомівського ліцею та вихованців Мурафського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) Краснокутської селищної ради Богодухівського району Харківської області з 19 квітня 2021 року до відповідного рішення.