ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Сьогодні, 09 квітня 2021 року, на центральній площі Краснокутська попрощалися зі справжнім патріотом та Громадянином України молодшим сержантом ГЕЛЕБРАНТОМ Віктором Васильовичем.

Його серце перестало битися на Луганщині 5 квітня. Пізно ввечері, коли Віктор ніс бойове чергування, з напрямку Золотого-5 ворожий снайпер випустив у його бік кулю. Армієць загинув на місці через поранення, несумісне з життям.

Попрощатися з ним та висловити безмежну вдячність за неоціненний внесок у мирне майбутнє рідної країни та її громадян прийшла численна кількість земляків, бойові побратими, рідні, близькі, знайомі та простий люд.

Під час траурного мітингу заступник командувача оперативного командування «Схід» бригадний генерал Владислав КЛОЧКОВ, директор департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської обласної державної адміністрації  Олексій МАКСИМОВ, Краснокутський селищний голова Ірина КАРАБУТ, заступник командира механізованої роти з морально-психологічного забезпечення старший лейтенант Геннадій КОВШИК, голова громадської організації «Краснокутська районна спілка ветеранів АТО» Євген ПАНЧІШНИЙ, т.в.о. військового комісара Краснокутського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки майор Олексій МАНЮК у своїх виступах зазначили, що сьогодні вся Краснокутська громада проводжає в останню путь Героя, який з честю і гідністю виконав свій обов’язок, захищаючи нас і мирне небо, виконав його до кінця, не порушивши жодної літери Військової присяги та висловили глибоке співчуття рідним і близьким у зв’язку з тяжкою втратою.

Після панахиди бойові побратими та земляки загиблого вшанували пам’ять Віктора ГЕЛЕБРАНТА залпами військового салюту.

Вічна слава і пам’ять Герою!