Богодухівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області повідомляє

Богодухівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області повідомляє про випадки африканськоїчуми свиней, а саме:

  • відповідно до звіту про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу Центральної випробувальної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Київській області та місті Києві № 002406 п.м./23 від 09.11.2023, від одного з виявлених трупів свиней біля с. Чупира Маловільшанської сільської територіальної громади Білоцерківського району Київської області при молекулярно-генетичних дослідженнях виділено ДНК вірус африканської чуми свиней.
  • відповідно до звіту про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу Центральної випробувальної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Київській області та місті Києві № 002407 п.м./23 від 09.11.2023, від одного трупа свині, виявленого у лісосмузі поблизу с. Матвіївка Миронівської міської територіальної громади Обухівського району Київської облсті, при молекулярно-генетичних дослідженнях виділено ДНК вірус африканської чуми свиней.

Враховуючи вщезазначене, забороняється ввезення сприйнятливих тварин, сировини та продукції з них з неблагополучної території щодо АЧС.

Ввезення з цієї території інших вантажів, підконтрольних державній службі ветеринарної медицини, здійснювати відповідно до вимог чинної інструкції щодо профілактики та боротьби з АЧС.

Інформація надана Богогдухівським РУГУ Держпродспоживслужби в Харківській області