Конференція – Реформа децентралізації: дорожня карта

07 листопада 2023 року Краснокутський селищний голова Ірина КАРАБУТ взяла участь у презентації Дорожньої карти реалізації реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, організованій Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України, завершальним етапом якої має стати закріплення досягнень децентралізації в Основному законі.

Під час обговорення теми “Планування відбудови: цілі регіональної політики та потреби місцевого самоврядування” селищний голова зазначила, що людиноцентризм – це головна домінанта у відновленні інфраструктури Краснокутщини. Основні аспекти нашої діяльності – це безпека людей, чиста вода та повітря, збереження існуючих і створення нових робочих місць. Доброчесність, прозорість, підзвітність та відповідальність – це шлях, який приведе громаду до успіху.

Захід організований за підтримки UNDP Ukraine / ПРООН в Україні, Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe, Фонд Східна Європа, Швейцарсько-український проєкт DECIDE, Програма EGAP, Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» HOVERLA / проєкт USAID в Україні.