Відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

03 жовтня 2023 року під головуванням голови місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій – Краснокутського селищного голови Ірини КАРАБУТ, відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Краснокутської селищної ради з порядком денним:

– щодо готовності паливно-енергетичного комплексу житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 років;

– забезпечення протипожежного захисту об’єктів з масовим перебуванням людей (зокрема закладів соціального облсуговування населення, культури, освіти та охорони здоров’я;

– забезпечення техногенної, пожежної безпеки та цивільного захисту об’єктів критичної інфраструктури.

– розгляд листа філії «Гутянське лісове господарство» ДСГП «Ліси України» щодо видалення небезпечних сухостійних дерев сосни звичайної, які являють загрозу для домогосподарств.  

Заслухали інформацію про готовність комунальних підприємств та житлового фонду Краснокутської селищної ради до роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 років. Серед іншого визначили проблемні питання, які потребують оперативного вирішення упродовж жовтня місяця з метою проходження опалювального періоду в умовах війни.

Отримали звіт від енергетиків та газовиків про проведені роботи для забезпечення безперебійної подачі електроенергії, та газопостачання перативного реагування ремонтних бригад у випадку аварій, поломок. Від КП «Джерело» отримали інформацію щодо підготовки об’єктів з водопостачання та водовідведення до осінньо-зимового періоду.

Також визначили перелік необхідних заходів щодо підготовки комунальних підприємств та об’єктів соціальної сфери селищної ради до осінньо-зимового періоду 2023/2024 років та дій у випадку відключення електроенергії та відсутності газу.

Розглянули питання протипожежного захисту об’єктів з масовим перебуванням людей, зокрема закладів соціального обслуговування населення, культури, освіти та охорони здоров’я, об’єктів критичної інфраструктури.

Працівники Богодухівського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області довели інформацію щодо стану техногенної та пожежної безпеки на вищезазначених об’єктах та звернули увагу на усунення порушень вимог пожежної безпеки.

Прийняті відповідні рішення щодо усунення недоліків стану пожежної, техногенної безпеки, виявлених під час перевірок контролюючими органами на підконтрольних об’єктах розташованих на території Краснокутської селищної ради.

Сектор з питань цивільного захисту,

оборонної та мобілізаційної роботи

апарату селищної ради