Робота для ВПО: ти потрібен

В рамках проведення Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», з метою активізації роботи з ВПО, надання їм всебічної допомоги у пошуку роботи та підвищенні конкурентоспроможності на ринку праці, посилення взаємодії влади і громадськості у вирішенні проблем зайнятості ВПО, 25 вересня 2023 року Краснокутським відділом Богодухівської філії Харківського обласного центру зайнятості проведено профінформаційний семінар для внутрішньо переміщених осіб.
На зазначений захід були запрошені 7 осіб із числа внутрішньо переміщених осіб та представники Краснокутської селищної ради: адміністратор центру надання адмінпослуг, начальник відділу соціального захисту населення апарату селищної ради.
Учасникам заходу розповіли про послуги, які надає служба зайнятості, про наявні актуальні вільні робочі місця, про можливість проведення професійного навчання за професіями, які користуються попитом на ринку праці. Надані контактні дані державних установ, громадських організацій, які надають допомогу та підтримку таким громадянам України.
Безробітні та шукачі роботи Краснокутської громади із числа внутрішньо переміщених осіб отримали актуальну інформацію щодо послуг, які надають різні організації, а також мали змогу отримати індивідуальні відповіді на питання, які їх цікавили.