Відбулася зустріч у форматі круглого столу

Сьогодні, 15 вересня 2023 року, поліцейські офіцери громади капітан поліції Ігор БУЦЬКИЙ, капітан поліції Сергій КОВАЛЬ та старший сержант поліції Віталій ЛОБОДА ініціювали зустріч у форматі круглого столу з керівництвом і працівниками Краснокутської селищної ради. Під час продуктивного діалогу розглянули питання безпеки в громаді, напрацювали шляхи вирішення проблем, які виникають під час виконання функціональних обов’язків. Зокрема, правоохоронці представили своє бачення превентивної роботи з неповнолітніми кермувальниками мотоциклів і мопедів, обговорили з керівниками громади правила роботи закладів торгівлі й громадського харчування у вечірній час, наголосили на недопущенні продажу алкогольних напоїв неповнолітнім.

Представники влади і закону акцентували особливу увагу на покращенні благоустрою населених пунктів, ліквідації несанкціонованих звалищ, вирішили посилити просвітницьку роботу з населенням щодо необхідності прибирання й обкошування території поблизу присадибних ділянок.

Крім окреслених вище питань учасники круглого столу зосередилися на проблемах внутрішньо переміщених осіб та участі офіцерів громади у комісії по перевірці фактичного проживання ВПО.

Не оминули увагою і підготовку до опалювального сезону 2023 року.

Плідна і конструктивна робота правоохоронних органів та органів влади сприятиме підвищенню комфорту й безпеки жителів нашої громади і розвитку Краснокутщини.