Відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Краснокутської селищної ради Богодухівського району Харківської області

05 квітня 2021 року під головуванням Краснокутського селищного голови Ірини КАРАБУТ відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Краснокутської селищної ради Богодухівського району з порядком денним.

Як зазначено на комісії по першому питанню, на території Краснокутської селищної територіальної громади з COVID-19 залишається напруженою. За останній тиждень захворюваність різко зросла.

На зростання захворюваності вплинуло недотримання населенням вимог адаптивного карантину (масковий режим, соціальне дистанціювання, тощо), збільшення міграційних процесів, що сприяло значному розповсюдженню збудника хвороби.

За результатами доповідей, з урахуванням обговорення, місцева комісія ВИРІШИЛА: Ввести на території с. Пархомівка Краснокутської селищної територіальної громади додатково до обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки, наступні обмеження, а саме забороняється:

Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;

Приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;

Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

— приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які торгують продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами гігієни та побутовою хімією, засобами зв’язку, друкованими засобами масової інформації, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин, без обмеження доступу відвідувачів до інших товарів, представлених в асортименті зазначених суб’єктів господарювання.

Призупинити роботу Пархомівського історико-художньо музею ім. П.Ф. Луньова, закладів культури, бібліотек та спортивних залів.

Робота закладів громадського харчування, де відсутні літні майданчики або площа залу складає менш 50 м², на надання послуг із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.