Представниця Краснокутської молодіжної ради взяла участь у Форумі відповідального лідерства та волонтерства для дівчат

Представниця Краснокутської молодіжної ради Ольга Свиридова взяла участь у Форумі відповідального лідерства та волонтерства для дівчат, що відбувся 10 серпня 2023 року у м. Львів.
У рамках події дівчата-учасниці дізналися:
– чим відповідальне лідерство відрізняється від просто лідерства?
– як можна долучитись до волонтерської діяльності, незважаючи на те, в якому куточку країни ти проживаєш, які ресурси та навички маєш?
– яким чином розвинути свої навички завдяки програмам та проєктам Європейського Союзу?
як, турбуючись про інших, не забувати турбуватись про себе?
Окрім цього, дівчата взяли участь у майстер-класі з проєктного менеджменту та разом із командою однодумниць розробили власну ідею проєкту щодо розвитку молодіжного волонтерського руху в своїй громаді. І це ще не все: три ідеї, підготовлені в рамках форуму, отримають підтримку в реалізації від ГО «Жіноча Ліга».
Проєкт реалізується ГО «Жіноча Ліга» за підтримки Міністерства молоді та спорту України у співпраці з Фондом ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ — Україна. Офіційними партнерами імплементації проєкту є ініціатива «Посли європейської молоді» в Україні, Американський дім у Львові, Національний університет «Львівська політехніка» та Первинна профспілкова організація студентів та аспірантів Національного університету «Львівська політехніка».