Вітання селищного голови з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Дорогі жителі і гості Краснокутської громади! Прийміть щирі вітання з нагоди визначних державних свят – Дня Державного Прапора та 32-ої річниці Незалежності України!

Синьо-жовтий стяг є особливим символом для українців, з яким десятки поколінь наших співвітчизників виборювали незалежність України. Його ми повинні берегти  і шанувати  як найвищу національну святиню. Наш обов’язок  як перед минулими, так і перед прийдешніми поколіннями – зробити все можливе, щоб наш Прапор гордо майорів довгі роки. Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн – це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну. То ж нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини і веде українців до Перемоги!

24 серпня 1991 року відбулося відновлення державної незалежності України, що увінчало тривалий шлях Українського народу до самостійності. Сьогодні в умовах воєнного стану в країні нам доводиться відзначати 32-гу річницю Незалежності України. Але наша боротьба за незалежність, яку розпочали покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, не завершена… Не завершена й тому, що досі тривають державотворчі процеси, в яких виборюється право на свободу та людську гідність. І ця боротьба триває не лише на Сході, а по всій Україні…

Сьогодні ми схиляємо голови перед гарячими серцями кращих синів і дочок,  які, не шкодуючи  свого життя, захищають її від агресора.

На жаль, вже другий рік поспіль ми зустрічаємо свята в складний час  повномасштабної війни, яку розпочала росія вторгненням на мирні  українські землі. Але спільними  зусиллями ми зможемо вистояти  та  подолати всі труднощі,  які б не випали на нашу долю, гуртом зуміємо вистояти і захистити наших дітей, рідних, нашу країну від агресора.

Головний скарб нашої громади – це ви, його жителі. Наша мета – сильна, заможна, вільна і процвітаюча Україна! З вами разом ми зможемо наблизити Перемогу!

 Нам судилося бути учасниками творення новітньої української держави, втілювати мрію нашого народу. Це велика честь і велика відповідальність перед власним сумлінням, родиною і прийдешніми поколіннями, перед мешканцями громади. Саме від кожного з нас залежить, якою буде наша держава, наша Краснокутська селищна територіальна громада, як житимуть наші діти, онуки й правнуки.

Тож давайте добрими справами будемо разом примножувати авторитет і могутність нашої громади і країни, працювати на об’єднання суспільства з метою розвитку і процвітання рідного краю, гуртуватися для підтримки захисників України та допомагати переселенцям. Дякую усім за допомогу, підтримку та співпрацю в реалізації добрих справ на розвиток громади та підтримки ЗСУ.

Від імені Краснокутської селищної ради, депутатського корпусу та виконавчого комітету, щиро вітаю з Днем Державного Прапора та Незалежності України!

Від щирого серця бажаю всім жителям миру та злагоди, здоров’я та довголіття. Всім нам мирного неба над головою, добробуту кожному дому, процвітання нашій громаді та всій нашій Україні.

Краснокутський селищний голова Ірина КАРАБУТ