О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Про проведення обговорення щодо врахування громадських інтересів у проєкті містобудівної документації генерального плану села Костянтинівка, Богодухівського району, Харківської області, розробленого «Інститутом планування територій» згідно з рішенням ХХІ сесії УІІ скликання Костянтинівської селищної ради від 13 березня 2018 року «Про розробку генерального плану смт.Костянтинівка Костянтинівської селищної ради».
З 07.08.2023 року по 01.09.2023 року розпочинається робота по збору зауважень і пропозицій щодо генерального плану села Костянтинівка для обговорення на подальших громадських слуханнях, які відбудуться 05.09.2023 року о 13 годині дня за адресою: 62042 вул.Центральна,91, село Костянтинівка, Богодухівького району, Харківської області (приміщення
Костянтинівського старостату апарату Краснокутської селищної ради).Ознайомитись з проєктом генплану села Костянтинівка, а також отримати додаткову інформацію можно за вищевказаною адресою. Пропозиції та зауваження надані після встановленого строку не розглядатимуться.
Надавати зауваження, пропозиції щодо проєкту генерального плану села Костянтинівка, Богодухівського району, Харківської області фізичним та юридичним особам необхідно в письмовій формі на адресу Костянтинівського старостату або на офіційний веб-сайт Краснокутської селищної ради Богодухівського району Харківської області.
Генеральний план населеного пункту є одночасно видом містобудівної документації на місцевому рівні та документацією із землеустрою і призначений для обгрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території населеного пункту, він розробляється в інтересах відповідної територіальної громади з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів.
Вимоги містобудівної документації є обов»язковими для виконання всіма суб»єктами містобудування, все, що відбувається на території населеного пункту,має здійснюватися відповідно генерального плану.

Виконавчий комітет Краснокутської селищної ради
Костянтинівський старостинський округ апарату Краснокутської селищної ради