До Дня Української Державності: в бібліотеках Краснокутської громади

День Української Державності встановлено задля вшанування історичних постатей, які відіграли значну роль в історії України на шляху до самостійності і свободи, відзначення документів, що закріпили правовий статус нашої держави, вшанування доблесних і хоробрих воїнів-захисників, які боронили і боронять нашу землю від ворожої навали.

В День української державності ми вшановуємо всі етапи національного державотворення. В цей день, 28 липня, в Україні відзначають також День хрещення Русі-України. Ця пам’ятна дата акцентує увагу на спадкоємності України від держави Володимира Великого з її столицею в Києві.

До Дня Української Державності в бібліотеках Краснокутської громади з 25 по 28 липня 2023 року були оформлені: виставки-екскурс «Держава, вимріяна поколіннями», виставка-викладка «Україна: від гетьмана до президента», книжково-ілюстративна виставка «Героїв країна – моя Україна», виставка-подія «Історія та сучасність нашої держави», відкритий перегляд літератури «Незалежна і єдина наша рідна Україна», тематична полиця «Православна моя Україна», перегляд літератури «Історія та сучасність нашої держави».

Діти та дорослі могли взяти участь у хроноскопі «Україна – це твоя свобода», отримати історичну довідку «Хрещення Русі – День Української Державності», ознайомитися з караваном історичних постатей «Україна. Історичні портрети», прослухати історичний сторітелінг «Від язичництва до християнства».