ЛІТАКАМ ТУТ НЕ МІСЦЕ?

Що сталося з Краснокутським аеродромом? Пошкоджена сільськогосподарською технікою злітно-посадочна полоса, навколо гори будівельного сміття, вивезені сюди якимось варваром. А ще скрізь биті пляшки та сліди нічних гулянь «любителів свіжого повітря».

Саме таку картину можна сьогодні спостерігати на стратегічному об’єкті, надважливому для збереження НАШОГО З ВАМИ життя і здоров’я. І ці слова – не перебільшення. Гадаю, усі пам’ятають, як льотчики Цивільного Повітряного Патруля за лічені хвилини доставляли хворих до лікарень Харкова. П’ять життів були врятовані, завдяки швидкому реагуванню пілотів санавіації. Страшно навіть уявити, якою б трагедією могла б закінчитися історія з дитиною, яку вкусила змія…

Та хто про це думає під час веселощів та перегонів, які влаштовуються на аеродромі? Хто уявляє відчай в очах родичів пацієнтів у критичному стані, коли свої очі залиті алкоголем? Так само гуляки-стрітрейсери не згадують про те, яку важливу роль відіграє злітна смуга для моніторингу лісових пожеж у спекотну літню пору.

Мабуть, менталітет наших людей такий: після мене хоч потоп… Та його потрібно змінювати. І розпочати має кожен з себе! Адже це так просто – не руйнувати. не смітити, не шкодити!

Тільки уявіть собі, які можливості надає даний об’єкт для розвитку туризму! Вже сьогодні розроблені інвестиційні проєкти, одним з яких є розвиток авіатуризму на Краснокутщині. Також у планах зробити тут вертолітну площадку. Та їхня реалізація може бути під загрозою у разі псування покриття аеродрому і встановлення перешкод для літаків у вигляді кіпи сміття й автомобільних скатів. Чи, може, не цікаво побачити красоти нашого селища з висоти пташиного польоту?

Люди, зрозумійте, функціонування аеродрому дуже важливе для швидкого реагування на надзвичайні ситуації, вчасного доправлення пацієнтів у критичному стані в спеціалізовані лікувальні установи м. Харків і розвитку туризму на Краснокутщині. І нам потрібно берегти те, що маємо. Адже нового аеродрому ніхто не збудує. А так легко втратити те, що маємо!