Інформація про запуск програми “Варто: підтримка ветеранського бізнесу”

Український ветеранський фонд надаватиме фінансування бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України на конкурсній основі.

        З метою доведення до відома та своєчасного інформування ветеранської спільноти щодо ветеранських програм та можливостей, просимо поширити інформацію про запуск програми «Варто: підтримка ветеранського бізнесу» на офіційних сайтах та сторінках в соціальних мережах.

        Інформація про Програму:

        Старт прийому заявок – 27 червня 2023 року

        Останній день прийому заявок – 13 липня 2023 року (до 23:59 за київським часом).

        Сума фінансування проєктів:

        Мінімальна запитувана сума на проєкт – 500 000 грн

        Максимальна запитувана сума на проєкт – 3 000 000 грн

        Право на отримання фінансової підтримки в рамках даного конкурсного відбору проєктів мають право:

– ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України, які зареєстровані відповідно до вимог законодавства як фізичні особи-підприємці;

– юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за два роки до отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України.

        Отримати детальну інформацію щодо порядку проведення та умови участі у конкурсному відборі проєктів, а також подати заявку можна на сайті Українського ветеранського фонду за посиланням: https://veteranfund.com.ua/contests/varto-support-veteran-business/

        Контактний телефон: +380 (98)009 4872