В Краснокутській громаді тривають ремонти доріг

Дороги є необхідною складовою інфраструктури нашої країни та громади, оскільки вони мають велике значення для забезпечення ефективного транспортного сполучення і сприяють економічному розвитку. Проте на сьогодні стан доріг громади знаходиться у незадовільному стані, з численними пошкодженнями дорожнього покриття, що робить небезпечним проїзд автомобілів та спеціалізованого транспорту та ставить під загрозу життя і здоров’я учасників дорожнього руху.

Зважаючи на ситуацію, що склалася, враховуючи необхідність належного функціонування автомобільних доріг, виходячи з фінансових можливостей в бюджеті Краснокутської селищної територіальної громади на 2023 рік заплановані видатки на утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури в сумі 43,286 млн. грн.

Селищним головою – Іриною Карабут ініційовано співпрацю з Харківською обласною військовою адміністрацією та державним підприємством «Дороги Харківщини» із залученням співфінансування коштів бюджету Краснокутської селищної територіальної громади на суму 30 млн. грн., для виконання робіт по ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення С211802  Станцiя Водяне – Різуненкове км 0+000 – км 4+300 (окремими ділянками), що поєднує населені пункти Харківської та Полтавської області і є найкоротшою транспортною артерією у напрямку м. Київ – шляхом евакуації, релокації, переміщення населення з Харківської області, яка знаходиться в зоні активних бойових дій та  має велике значення у налагодженні логістики у період воєнного стану в Україні. Загальна вартість робіт по  ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення С211802  Станцiя Водяне – Різуненкове – 68,220 млн. грн.

Також, на виконання робіт та надання послуг з ремонту та експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах, в тому числі під’їзних шляхів до опорних навчальних закладів громади, облаштованих укриттями, в яких планується навчальний процес, передбачені кошти бюджету Краснокутської селищної територіальної громади на суму 13,286 млн. грн.

На вищевказані заходи з бюджету Краснокутської селищної територіальної громади вже освоєно 1,210 млн. грн.

Враховуючи потребу та реагуючи на звернення жителів громади,  керівників установ, організацій, силами Виробничого управління житлово-комунального господарства здійснюються заходи щодо вирівнювання поверхонь, планування узбіч та відсипка щебнем ґрунтових доріг комунальної власності. Виробничим управлінням житлово-комунального господарства були проведені роботи на загальну суму 792,37 тис. грн. по грейдеруванню та підсипанню піщано-щебеневою сумішшю доріг по Краснокутській територіальній громаді, в тому числі:

– в смт Краснокутську – пров. Дачний, вул. Мистецька, вул. Лугова, пров. Кооперативний, пров. Оболонський, вул. Маяківська, вул. Зелена, пров. Жолобок, вул. Квітуча, вул. Берегова; в с. Пархомівка вул. Євгена Лисенка, вул. Івана Малиша, вул. Михайла Друзя;

– в с. Козіївка – вул. Зелена, вул. Миру, вул. Вчительська, вул. Весела, вул. Травнева, вул. Староодеська.

До кінця  2023 року плануємо виконати роботи по грейдеруванню та підсипанню піщано-щебеневою сумішшю доріг на суму – 1,3 млн. грн. по населеним пунктам Краснокутської територіальної громади – с.Мурафа, с. Рябоконево, с.  Слобідка,  с.  Китченківка, с.  Любівка.