Проєкт психосоціальної допомоги у Краснокутську

Не знаєте як відновити втрачені документи, подати заявку на відновлення майна, оформити виплати, впоратися зі стресом, налагодити комунікацію між членами родини? Ми допоможемо!

Благодійний фонд «Восток SOS» за підтримки International Rescue Cometee Deutchland реалізує проєкт психосоціальної допомоги жителям Харківської, Дніпропетровської, Сумської та Донецької областей.

У складі мобільної бригади психосоціальної підтримки та юридичного супроводу, 2 червня о 10:00, в п’ятницю, до вас приїдуть кваліфіковані юристи, психологи та соціальні працівники.

Захід відбудеться у приміщенні КЗ «Краснокутський центр соціальних служб» за адресою смт Краснокутськ, провулок Шкільний (Заклепенка), 8.

Ви зможете поспілкуватися з психологом і соціальним працівником, дізнатись більше про свій емоційний стан, навчитися поратися зі стресом та панічними атаками.

Також у вас буде можливість отримати консультацію юриста що до відновлення втрачених документів, призначення соціальних виплат і пенсій, подання заяви про пошкоджене/знищене майно.

Будемо раді поспілкуватись і допомогти вам!

Більш детальну інформацію про БФ «Восток SOS» шукайте тут:

https://vostok-sos.org.