Міжнародний Проєкт технічної допомоги SES

Служба Старших Експертів SES – провідна німецька організація та однойменний благодійний фонд, що направляє фахівців з Німеччини на проєкти в інші країни на громадських засадах.

Тобто експерти із різноманітних сфер діяльності, які мають багаторічний досвід, готові на безоплатній основі працювати на будь-якому підприємстві та надати співробітникам допомогу, відповідно до поставлених керівником задач.

Проблеми, які вирішуються експертами SES, полягають в першу чергу, в підвищенні кваліфікації персоналу та наданні практичної допомоги при вирішенні задач технічного та організаційного характеру (як то вдосконалення виробництва, організація підприємства, поліпшення якості, навчання персоналу, розробка сучасних концепцій збуту і маркетингу, експорт продукції, модернізація виробництва та інше).

Що пропонують експерти SES?

  • Безкоштовна подача заявки. Проєкт оплачує всі видатки (страховки, перельоти, організаційні витрати на залучення експерта).
  • SES – це більше 12000 експертів, які надають свою допомогу на громадських засадах. Секрет їхнього успіху – багаторічний  професійний досвід в 50 галузях економіки і 500 професійних сферах.
  • Фонд працює з 1983 року і вже реалізував понад 50000 проєктів у 160 країнах Світу: в Африці і на Близькому Сході, в Азії та країнах Середньої Азії, в Латинській Америці і Вест-Індії, в Центральній і Південно-Східній Європі, на Кавказі, а також в Україні.

Для детального знайомства з проєктом, додаються: