У с. Дублянка та с. Козіївка відбулися концерти на підтримку ЗСУ

Віру, надію, любов плекають у собі кожен українець, дякуючи за світанки нашим захисникам. Кожен із нас частинкою свого часу, можливостей, вчинків, умінь, слів, молитов, сердець, душі, щирості та відданості долучається до допомоги нашим непереможним воїнам.

Так у суботу, 29 квітня 2023 року в День Жінок-мироносиць, артисти Дублянського сільського клубу організували благодійний концерт на підтримку ЗСУ в с. Дублянка, а таланти Гутянського сільського будинку культури представили свою творчість на благодійному заході, який відбувся у с. Козіївка. Пісня, мелодія, все, що від душі та істинно рідне серцю українця, проймали до сліз усіх слухачів, об’єднуючи вірою, що ми особлива та сильна нація, йдемо вірною дорогою до Перемоги під Єдиним мирним небом.

Краснокутський селищний голова Ірина КАРАБУТ у своїй промові подякувала військовослужбовцям і волонтерам за відданість країні та патріотизм і додала, що завдяки нашим захисникам населені пункти в умовно мирних громадах можуть працювати, приймати людей з тих територій України, де ведуться бойові дії, перезапускати економіку. Ірина Олександрівна висловила впевненість, що всі і далі будуть працювати для того, щоб підтримувати Збройні Сили України, щоб допомагати переселенцям, підсилювати економіку нашої держави. Бо ми є разом – і український народ, і Збройні Сили України – перемога однозначно буде за нами!

Хвилиною мовчання учасники заходів вшанували пам’ять про наших земляків – захисників України, які загинули, виконуючи обов’язки військової служби, у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України.

Очільниця громади передала родичам загиблих Захисників державні нагороди України.

Так, відповідно до Указу Президента України № 471/2022, старший солдат ЧУМАЧЕНКО Сергій Сергійович нагороджений Орденом «За мужність ІІІ ступеня» (посмертно). Нагороду передали мамі та сестрі Захисника. ЧУМАЧЕНКО Сергій, 11.03.1992 року народження, житель с. Сонцедарівка, загинув 11 травня 2022 року в с. Михайлівка Харківської області.

Відповідно до Указу Президента України № 493/2022 лейтенант БОБРИЦЬКИЙ Павло Сергійович нагороджений медаллю «Захиснику Вітчизни» (посмертно). Нагороду отримала мама Воїна. Павло Бобрицький, 05.07.1996 року народження, мешканець с. Козіївка, загинув 5 червня 2022 року під час виконання бойового завдання в районі села Гусарівка Харківської області.

Кожна зібрана гривня буде використана на потреби захисників.

Наші кроки, наша згуртованість наближають таку жадану Перемогу!