Незважаючи на бойові дії та руйнування, газовики Харківщини успішно забезпечили стабільний опалювальний сезон

В умовах активних бойових дій опалювальний сезон на території Харкова та області стартував вчасно та закінчився за рішенням регіональних військових адміністрацій до середини квітня. 

Незважаючи на регулярні ворожі обстріли та пошкодження об’єктів газової інфраструктури, фахівці Харківгазу та Харківміськгазу зробили усе, щоб забезпечити теплом мешканців Харкова та області.

Так у зоні ліцензійної діяльності газорозподільних компаній Харківщини тепло подавалося до лікарень та амбулаторій. Школи та дитячі садки не працювали у зв’язку із активними бойовими діями на території регіону.

Зокрема, 556 топкових котельнь бюджетних установ та 314  котельнь теплопостачальних підприємств міста та області були безперебійно забезпечені газопостачанням.

Попри активні бойові дії та неодноразові російські обстріли об’єктів цивільної та критичної інфраструктури, фахівці АТ «Харківміськгаз» та АТ «Харківгаз» цілодобово підтримували безаварійну роботу газорозподільної системи, локалізовували та ліквідовували наслідки ворожих обстрілів та повертали газопостачання родинам Харківщини. Лише за перший квартал було відновлено подачу газу до 15 500  осель регіону.

Після закінчення опалювального сезону, відповідно до доручення керівника Групи Нафтогаз Олексія Чернишова, газовики розпочали підготовку газової інфраструктури до майбутнього сезону 2023/2024. Пріоритетними напрямками в роботі для АТ «Харківгаз» та АТ «Харківміськгаз» є проведення контрольно-приладового обстеження газопроводів, модернізація, реконструкція та заміна морально застарілих газопроводів та споруд на них, а також технологічного обладнання. Крім цього, газорозподільні компанії зосереджуються на ремонтно-відновлювальних роботах на об’єктах, пошкоджених унаслідок обстрілів і бойових дій.