Відбулося чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Краснокутської селищної ради Богодухівського району Харківської області

29 березня під головуванням першого заступника Краснокутського селищного голови Сергія МОЦИКА відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Краснокутської селищної ради Богодухівського району.

Як зазначено на комісії по першому питанню, на території Краснокутської селищної територіальної громади ситуація з COVID-19 залишається напруженою. За останній тиждень захворюваність різко зросла.

Станом на 29 березня 2021 року:

  • нові випадки – 23;
  • кількість лабораторно підтверджених випадків – 768;
  • кількість випадків, що залишаються під підозрою – 17;
  • кількість випадків одужання – 672;
  • кількість померли – 14;
  • кількість захворілих медичних працівників – 43.

На зростання захворюваності вплинуло недотримання населенням вимог адаптивного карантину (масковий режим, соціальне дистанціювання, тощо), збільшення міграційних процесів, що сприяло значному розповсюдженню збудника хвороби.

За результатами доповідей, з урахуванням обговорення, місцева комісія ВИРІШИЛА: ввести наступні обмеження на території Краснокутської селищної територіальної громади:

— проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних, наукових, освітніх, професійних, тематичних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 4 кв. метри площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі) або наповненістю залів понад 50 відсотків місць у кожному окремому залі.

Організатор заходу є відповідальним за нанесення горизонтальної розмітки або інших засобів дистанціонування для дотримання між особами фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра у разі проведення заходу із розміщенням осіб стоячи;

— приймання відвідувачів у кінотеатрах, інших закладах культури та приймання відвідувачів іншими суб’єктами діяльності у сфері культури з наповненістю кінозалів або залів понад 50 відсотків (розміщення здійснюється з дотриманням шахового порядку розміщення, зокрема для груп із двох осіб) у кожному окремому кінозалі або залі;

— діяльність спортивних залів, фітнес-центрів, які не забезпечують можливість обмежити кількість відвідувачів у залі з розрахунку одна особа на 10 кв. метрів загальної площі приміщення, басейнів більше ніж чотири особи на одній доріжці для індивідуальних занять або шість осіб для спортивно-тренувальних груп;

— робота після 24:00 та до 7:00 ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо, крім надання послуг громадського харчування зі здійсненням адресної доставки та замовлень на винос.

Також були розглянуті наступні питання порядку денного: Підготовка до пропуску осінньо-дощових паводків, льодоходу і весняної повені на території Краснокутської селищної територіальної громади; Про стан забезпечення населення питною водою гарантованої якості; Стан утримання та створення місць забору води для потреб пожежогасіння у населених пунктах та стан протипожежного водопостачання. З кожного питання були прийняті відповідні протокольні рішення.