Великдень йде до хати

Наближається одне з найбільших християнських свят – Великдень. Він вважається найсвітлішим, найважливішим святом весни. Його пов’язують з Воскресінням Христовим, яке розкриває радість перемоги Божого сина над смертю й вічним забуттям.

12 квітня 2023 року фахівцем Комунального закладу «Краснокутський центр соціальних служб» Краснокутської селищної ради спільно з бібліотекарем та завідувачем Краснокутської дитячої бібліотеки-філії був проведений інтерактивний виховний захід для вихованців дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей.

Під час заходу діти прослухати інформаційний екскурс про історію виникнення свята Великодня, переглянути презентацію та відеоролик про найпопулярніші традиції нашого народу в цей святковий день, а також ознайомитися з інсталяцією «Барви Великодня», де були представлені найрізноманітніші книги для різновікових дітей про легенди виникнення свята, виготовлення пасок та крашанок.

Діти-вихованці отримали цікаву інформацію, представили власноруч виготовлені поробки із підручних матеріалів з відповідною атрибутикою свята Великодня та розповіли про традиції святкування Великодня у родині.