Оголошені результати конкурсів: «Разом у майбутнє» та «Ефективна медицина в громаді»

6 квітня 2023 року Харківська обласна рада підвела підсумки й оголосила результати двох обласних конкурсів: «Разом у майбутнє» та «Ефективна медицина в громаді».

Цього року Краснокутська громада подавала 4 проєктні заявки. Дві з них – визнані переможцями!

В конкурсі «Ефективна медицина в громаді» переміг проєкт «Оснащення офтальмологічного кабінету за рахунок відновлення ефективних медичних послуг» вартістю 880 880 грн. Завдяки його реалізації в офтальмологічному кабінеті КНП «Краснокутська центральна районна лікарня» з’явиться інноваційне обладнання, за допомогою якого буде проводитися найточніша діагностика захворювань очей.

Переможцем конкурсу «Разом у майбутнє» став проєкт «Відновлення якісних медичних послуг шляхом надання реабілітаційної допомоги для військовослужбовців та цивільного населення». Бюджет проєкту – 1 025 427 грн.

Потреба у якісному, ефективному та своєчасному медичному обслуговуванні військовослужбовців і цивільного населення є однією з найголовніших цілей відновлення й подальшого розвитку медичної галузі нашої громади. І найбільше це стосується реабілітації, попит на яку з кожним днем постійно зростає.

Реалізація даного проєкту передбачає закупівлю для Краснокутської ЦРЛ відповідного реабілітаційного обладнання, яке забезпечить комплексну реабілітацію після мінно-вибухових, кульових та уламкових поранень; відновлення після інсульту, черепно-мозкових травм та інших уражень нервової системи; післяопераційну реабілітацію будь-якої складності; ерготерапію та відновлення навичок самообслуговування; корекцію хронічного больового синдрому при патологіях хребта та опорно-рухового апарату; реабілітацію після травм, ДТП та інших нещасних випадків.