Відбулося засідання ХХІХ сесії Краснокутської селищної ради

Сьогодні, 03 березня 2023 року, під головуванням Краснокутського селищного голови Ірини КАРАБУТ відбулося засідання ХХІХ сесії Краснокутської селищної ради VIII скликання.

На пленарне засідання прибули та зареєструвалися 18 депутатів. У роботі сесії взяли участь начальники управлінь та відділів апарату селищної ради, старости старостинських округів.  

Питання порядку денного попередньо були розглянуті на засіданні постійних комісій селищної ради, депутатами було вивчено кожне питання. Тож всі питання порядку денного розглянуті та прийняті відповідні рішення.

Зокрема, депутати внесли зміни бюджету селищної громади на 2023 рік та до ряду життєво важливих Програм, затвердили ряд Положень, що стосуються порядку обліку об’єктів нерухомого майна, порядку оренди, порядку списання та передачі майна, порядку передачі та закріплення майна комунальної власності селищної територіальної громади, прийняли рішення про участь в обласному конкурсі проєктів місцевого та регіонального розвитку “Разом у майбутнє” у 2023 році, розглянули земельні питання та ряд інших питань.

Підбиваючи підсумки роботи сесії, селищний голова подякувала депутатам за плідну роботу та побажала всім присутнім міцного здоров’я та миру.

Рішення, прийняті на засіданні ХХIХ сесії Краснокутської селищної ради VIII скликання, будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Краснокутської селищної ради.